Er zit muziek in onze kerk!

Er zit muziek in onze kerk! In velerlei opzicht. Zo zijn er heel wat getalenteerde muzikanten in ons midden. Een aantal van hen maken inmiddels al deel uit van de whatsappgroep ‘Muziek in de kerk’. Op deze manier kunnen we makkelijk communiceren als we zoeken naar muzikale invulling van vieringen. We willen graag impulsen geven aan met elkaar muziek maken.

Op zondagmiddag 15 mei, van 15.00-17.00 uur een wordt een Open Podium in de Nieuwe Kerk georganiseerd. Een plek om alleen of samen met anderen muziek te maken. Van klassiek tot pop tot religieuze muziek.

Zin om mee te doen? Geef u / je dan op bij Leendert Marijs: lpmarijs@planet.nl.

Aanmelden kan tot en met woensdag 11 mei. En natuurlijk is iedereen van harte welkom om te komen luisteren,- loop gewoon eens binnen!